iPad versus Papír

čtvrtek 14. března 2013 ·

Víme, že ve většině oblastí dnes ICT technologie dominují, ale jsou oblasti, kde je papír stále důležitý...

3 komentářů:

Pytlik Blaha řekl(a)...
14. března 2013 v 14:21  

Vtipné.
Připomnělo mi to, jak jsem byl minulý týden povolán městskou policií do Matičky. Zavedli zajímavou službu. Za tisíc korun mi v takovém peep boxu ukázali zábavné video, jak jedu po Strakonické ulici. Potom mi dali podepsat standardní formulář, že jsem se na tom videu poznal.
Což o to, ale trošku mne zarazilo, že text byl na jednom listu a políčko pro podpis, a jenom to, na listu druhém. Nevím, kolik takových videí denně udají, ale spotřeba papíru bude asi nemalá. Nakonec, je to nejspíš zahrnuto v ceně.

obyčejná učitelka řekl(a)...
14. března 2013 v 20:46  

A víte, k jakému listu ten Váš podpis pak přilepili? Neupsal jste se nevědomky ďáblu? :)

Pytlik Blaha řekl(a)...
14. března 2013 v 21:07  

Já jsem teda blbec. No bodejť, typický učitel informatiky. Začalo to vzdělávacím programem, pak barvy života, a teď tohle.
Ale teď jsem si uvědomil, že jsem na dolním okraji podepsal i ten první list. Musím se ukonejšit nadějí, že by se mi to nějak podařilo vyargumentovat.
Tak aspoň, že učitelkám to pořád ještě pálí.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.