Iniciativa Stop plošné testování žáků 5. a 9. ročníků pokračuje

úterý 12. března 2013 ·

Dopis "Stop plošné testování" byl odeslán v květnu 2012 ministerstvu školství před generální zkouškou ověřování výsledků žáků na úrovni 5. a 9. ročníků, kterou realizovala Česká školní inspekce v roce 2012. Podepisování dopisu ministerstvu trvá i pro 2. generální zkoušku ověřování výsledků žáků na úrovni 5. a 9. ročníků v roce 2013, kterou vyhlásil dne 22. října 2012 ministr školství na 13. května až 7. června 2013, aktualizovaný dopis iniciativy bude opět zaslán MŠMT.

Aktualizovaný dopis naleznete na webu iniciativy StopPlosneTestovani.webnode.cz, podpis k dopisu můžete připojit online, přehled dosud podepsaných naleznete v online tabulce.

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
12. března 2013 v 10:49  

Asi zavedu iniciativu Stop plošné vzdělávání. Děti o ně nestojí, chtějí se bavit a dělat kraviny, tak co. Nebudeme učit, zkoušet, testovat, známkovat, hodnotit, jen jíst a hrát si na iPadech. A všichni budou happy.

Stop plošné testování žáků řekl(a)...
12. března 2013 v 11:36  

Děkujeme portálu Česká škola, že šíří informace o iniciativě již téměř 900 rodičů, učitelů a odborníků. Děkujeme diskutujícímu zde za názor a prosíme kdekoli dále diskutujte, seznamte s informacemi, komentáři podpesaných a případně pak informace dále šiřte nebo i připojte svůj podpis na webu iniciativy http://stopplosnetestovani.webnode.cz/

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.