Dagmar Navrátilová: Pozdě, ale přece

středa 6. března 2013 ·

Ministerstvo školství se probudilo. Došlo k závěru, že nelze rušit praktické školy a že ne všechny děti lze zařadit do běžného vzdělávacího proudu. Paní Šimůnková taktéž prozřela a přiznala, že české školství není na tak velkou změnu připraveno a že bude nutné v tomto smyslu revidovat vládní Strategii boje proti sociálnímu vyloučení.


Možná si však hlavní aktéři těchto plánovaných změn konečně uvědomili, že se proti nim staví nejen lidé praxe, tedy především učitelé, ale také poslanci ve sněmovně. A bez našeho souhlasu by to zřejmě nešlo... Škoda jen, že to muselo dojít tak daleko. Kdyby vždy odborná diskuze předcházela zásadním rozhodnutím, žilo by se nám v této zemi podstatně lépe.

Mgr. Dagmar Navrátilová
poslankyně Parlamentu ČR
a první místopředsedkyně strany
LIDEM – liberální demokraté

Zdroj: LIDEM.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.