17. 4.: Diskuse o komunitních školách

pátek 29. března 2013 ·

Projekt Active Citizens – komunitní vzdělávání pro střední školy vás zve na diskusi o komunitních školách a přehlídku školních komunitních projektů.  • Jak vzniká a funguje komunitní škola? 
  • Co přináší žákům, učitelům a komunitě? 
  • Jak vést žáky k aktivnímu občanství? 
  • A co na to samotní žáci?


Moderátorka: Petra Skalická, ředitelka, Člověk v tísni – program Varianty

Datum konání: středa 17. dubna 2013 od 13,00 do 16,30

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha

Prosíme o potvrzení účasti na active.citizens@britishcouncil.cz do 11. 4. 2013.

Pozvánka Diskuse o komunitních školách (PDF)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.