Výstupy kulatého stolu SKAV a EDUin 7. února 2013

pondělí 11. února 2013 ·

První letošní kulatý stůl SKAV a EDUin se konal v rámci kampaně Česko mluví o vzdělávání dne 7. února 2013 na téma Jak zvýšit zájem dětí a studentů vzdělávat se a učit se nové věci? Jako panelisté vystoupili Bořivoj Brdička a Dominik Dvořák z PedF UK, Kamila Randáková ze Společnosti Montessori ČR a studentská aktivistka Dana Večerková.


Souhrnná prezentacePrezentace Dominika DvořákaPrezentace Bořivoje BrdičkyVýstupy z diskuze ve skupináchDiskuze pokračuje online na ČeskoMluví.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.