Výroční zpráva ČŠI za školní rok 2011/2012

úterý 5. února 2013 ·

Česká školní inspekce zveřejňuje "Výroční zprávu ČŠI za školní rok 2011/2012" dle § 174 odst. 16 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů. Výroční zprávu ČŠI vzala na vědomí 2. porada vedení MŠMT dne 22. ledna 2013.

Dokument ke stažení:


4 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
5. února 2013 v 14:36  

Nedávno jsem ze v jedné diskuzi podivoval nad tím, co ještě dělají na svých ředitelských místech ředitelé, kteří ještě ani po 5 ti letech nebyli schopní dát dohromady ŠVP tak, aby bylo v pořádku.

Teď už to vím, proč na svých místech pořád jsou. Ono je jich pořád jěště jedna třetina. V mnohém to svědčí o úrovni vedoucích pracovníků škol.

Nelze se pak divit, že cca jedna třetina škol je v průšvihu se šablonami.

Anonymní řekl(a)...
5. února 2013 v 16:06  

Jo, jo, švp, šablony... Jak neschopní jsou ředitelé, kteří nelpějí na byrokratických pitomostech a raději vedou učitele k opravdové pedagogické práci.

Anonymní řekl(a)...
5. února 2013 v 19:08  

Vy takového znáte? Zažil jsem několik ředitelů, ale o pedagogickou práci učitelů nezavadil ani jeden.

Anonymní řekl(a)...
5. února 2013 v 22:00  

Asi prave nepotreboval nikoho pobuserovat.
Sedych

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.