Martin Řepa: Ekonomická pětiminutovka - 1. lekce

pondělí 11. února 2013 ·

Až zase příště budete nadávat na tu neviditelnou ruku trhu, která si pohrává s cenami, jak se jí zlíbí, vzpomeňte si na zákon nabídky a poptávky. Jste to totiž vy, kdo tuhle neviditelnou ruku trhu řídí.

3 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
11. února 2013 v 14:52  

Celkem typická věcná i pedagogická úroveň DUMu. Jen ta technická je lehce nadprůměrná.

Zen řekl(a)...
11. února 2013 v 22:07  

Cim to je, ze se mi vybavila zcela jina petiminutovka, konkretne z 1984

Pytlik Blaha řekl(a)...
11. února 2013 v 23:25  

Aha, tak už jsem to konečně pochopil!
Stát ode mne poptává daně, ale já nechci, a proto jdou pořád nahoru.
Sám si za to mohu.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.