990 Kč uznávaná americká instituce Vám udělí platný čestný doktorát

čtvrtek 7. února 2013 ·

Netradiční akce! Uznávaná americká instituce Vám udělí platný čestný doktorát - Doktorát honoris causa. Svůj nový titul můžete veřejně užívat!

Poznámka redakce: než se začnete smát, všimněte si, že si tento doktorát může koupit ještě padesát zákazníků...(tedy pokud tento údaj na stránce dobře chápeme)

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
7. února 2013 v 7:43  

Většina oborů této uznávané instituce je o esoterice a magii, což není nic jiného, než pokračování Harryho Pottera a současný český učitel to určitě potřebuje .. :-))).
Jenžýe to už dávno v ČR vynalezl Jára Dobeš, alias Gurů Anahdán a později Óm Nadsamec, který založil školu ženské duše za účelem, prodeje certifikátů pro lektory (astrologie, tarot, jóga, feng-shuei, a pod.) a nejvyšších tantrických sexuálních zasvědcení .. což vše vydával za náboženství, na které prý nedosáhne žádná obyčejná lidská svoboda .. pouze ta perverzní.

Vzhůru za vzděláním !!!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.