BBC Two: The Story of Exploration - Dara O Briain's Science Club

úterý 15. ledna 2013 ·

Podívejte se na inspirativní čtyřminutový videoclip ze seriálu BBC Dara O Briain's Science Club. Určitě se dá použít i pro přípravu DUM.

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
15. ledna 2013 v 15:01  

Bezvadný, ale kdo si myslí, že se tohle dá udělat v rámci pracovní doby? Protože na odměny na naší škole peníze už dávno nejsou. Tak mě napadá - nemohli by tohle vyrábět pracovníci těch všemožných pedagogických institucí, které máme, a jejichž hmatatelný přínos jsem osobně nijak nezaznamenal?
Milan

Anonymní řekl(a)...
15. ledna 2013 v 18:12  

Nechápu, čemu to má sloužit. Že bychom měli být schopni pomocí čtyřminutového klipu naučit žáky historii objevů (nebo čehokoli jiného)? A nebo by to mělo sloužit k "nalákání" žáků na výuku dějepisu? Mně by se to líbilo možná do hodiny angličtiny... Jinak to působí jako upoutávka.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.