22. 1.: EIT Awareness Day

pondělí 7. ledna 2013 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) ve spolupráci s Úřadem vlády pořádá EIT Awareness Day, kde chce představit Evropský inovační a technologický institut (European Institute of Innovation and Technology, EIT) a jeho znalostní a inovativní společenství (Knowledge and Innovation Communities, KICs). Záštitu nad událostí převzal prof. Rudolf Haňka, který je hlavním vědeckým poradcem předsedy vlády ČR Petra Nečase.


EIT Awareness Day se bude konat v úterý 22. ledna 2013 v Lichtenštejnském paláci od 10 do 16 hodin. Aktuální verze programu bude dodána v nejbližší době. Během dne vystoupí se svými přednáškami i zástupci EIT a třech současných KICs (Climate KIC, KIC InnoEnergy a EIT ICT Labs). EIT Awareness Day navazuje na semináře k Horizontu 2020 a EIT, které byly uspořádány Technologickým centrem Akademie věd ČR ve spolupráci s MŠMT v průběhu listopadu a prosince loňského roku. Pro účast a registraci kontaktujte eitawarenessday@msmt.cz .

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.