Fotografujeme architekturu

úterý 4. prosince 2012 ·

Najděte nový pohled na prostor, který vás obklopuje

Fotografujete rádi architekturu a potřebujete inspiraci pro svoje další projekty? Chcete se naučit, jak divákům zprostředkovat víc než jen odraz toho, co se zrovna nacházelo před objektivem? Nechte si tedy od zkušeného autora a fotografa poradit, jak ovládnout tuto tradiční, ale stále se proměňující disciplínu, a objevte nečekané pohledy na své okolí. Možná budete překvapeni novými souvislostmi v prostoru, který vás obklopuje.

Kromě mnoha výtečných záběrů, jimiž se můžete inspirovat, doprovází text řada tipů a doporučených fotografi ckých cvičení, která začátečníkům pomohou s prvními kroky při fotografování architektury a pokročilým poskytnou rychlé zlepšení v technické i výtvarné kvalitě jejich snímků.

Kniha vám mimo jiné pomůže:

  • Dívat se na architekturu ve vašem okolí okem fotografa
  • Plánovat focení s ohledem na různé světelné podmínky
  • Vybrat a správně používat vybavení do studia i do terénu
  • Ovládnout specifika kompozice a exponování tohoto žánru
  • Vyvarovat se základních chyb, případně je umět napravit
Ukázky stran:


Vydal Computer Press, doporučená cena 369 Kč

Knihu s 25% slevou koupíte v e-shopu knihy.cpress.cz pouze do 31. 12. 2012.
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.