Zapojte se do projektu SbírkaPříkladů.eu!

pondělí 26. listopadu 2012 ·

SbírkaPříkladů.eu je projekt otevřený všem příznivcům matematiky. Veškeré matematické příklady jsou zde volně k dispozici.

V oblasti matematiky klademe důraz na pochopení vztahů a podání příkladů z maximálního počtu úhlů pohledů. V rámci tohoto projektu SbírkaPříkladů.eu škola PrimMat – Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o. za pomoci partnerů vytváří a ověřuje webovou sbírku příkladů.

Sbírka umožňuje vyhledávat, filtrovat příklady podle mnoha kategorií a dívat se na matematické problémy z mnoha pohledů. Pro dosažení rozmanitosti jsou úlohy vytvářeny mnoha učiteli ze základních a středních škol. Příklady i prostředí jsou vytvářeny pod svobodnými licencemi a mohou je tedy využívat všichni zájemci – potěší nás zpětná vazba.


Partnery projektu jsou:

Realizátoři uvítají zapojení zájemců z dalších škol.

Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.


2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
26. listopadu 2012 v 15:51  

Jak na to koukám, zbytečná práce. Kde je rozdělení dle standardů? Až se to začne podobat http://www.ixl.com/math/, tak mě vzbuďte...

Anonymní řekl(a)...
26. listopadu 2012 v 16:17  

Zas až tak mizerná myšlenka to není, ale přimlouvám se za větší rozčlenění příkladů. Dle témat i obtížnosti.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.