Vzdělávací nabídka škol

čtvrtek 29. listopadu 2012 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy spolupracovalo s Národním ústavem pro vzdělávání na projektu SET 2013, jehož výsledkem je ucelená vzdělávací nabídka oborů středních škol a konzervatoří a vzdělávacích programů vyšších odborných škol otvíraných ve školním roce 2013/2014.


Tyto informace slouží především:

  • žákům základních škol, kteří ve školním roce 2013/2014 uvažují o studiu na střední škole nebo konzervatoři, a jejich rodičům,
  • žákům středních škol, kteří ve školním roce 2013/2014 uvažují o studiu na vyšší odborné škole,
  • ostatním uchazečům o studium na středních školách a konzervatořích a na vyšších odborných školách,
  • výchovným poradcům a dalším odborným pracovníkům základních a středních škol a odborným pracovníkům školských poradenských zařízení.

Vyhledávač oborů středních škol a konzervatoří, které budou otvírány ve školním roce 2013/2014

Vyhledávač oborů vyšších odborných škol, které budou otvírány ve školním roce 2013/2014

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.