Přečtěte si: Minúta po minúte: Učitelia štrajkujú, niekde maľujú alebo upratujú

pondělí 26. listopadu 2012 ·

Druhýkrát tento školský rok sa začal štrajk učiteľov. Šéf odborárov Ondek predpokladá, že sa v pondelok od 6.00 h do štrajku zapojí zhruba 80 percent zamestnancov základných, 70 percent stredných a päť percent vysokých škôl. Kedy sa štrajk skončí, povedať nevie. Štrajkovať majú aj desiatky materských škôl.


Z článku Veroniky Prušové, Lucie Tkáčikové, Karola Sudora a sme.sk v SME.sk vybíráme:

Učitelia predpokladajú zatvorené školy najčastejšie na tri dni. Niektoré bratislavské školy majú na bránach nápisy, že sa bude štrajkovať v pondelok a utorok.

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
26. listopadu 2012 v 15:54  

Ja im fandím, vydržte aspoň dopozajtra :-)

Anonymní řekl(a)...
27. listopadu 2012 v 2:05  

Mlhisto a zajtra tak isto. Čeká to také české školství?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.