Košíkaření z papíru

úterý 20. listopadu 2012 ·

Dekorace či košík z novinového papíru? S touto knihou žádný problém!

Každý den přicházíme do styku s novinami, proč je tedy nerecyklovat jinak, než je dát do sběru? Ukážeme vám, jak lze zužitkovat noviny a uplést z nich něco pěkného a užitečného přesně podle vašich představ, ať už jde o koše na prádlo, malé košíky, obaly na květináče, truhlíky nebo jakékoliv dekorační předměty.

Můžete je zdobit korálky nebo mašlemi, a aby ladily a zpříjemnily váš domov, lze je lakovat a namalovat různými barvami.

Autorka vás provede základními technikami pletení košíků a košíkářských předmětů a nabídne vám mnoho inspirujících nápadů v podobě svých vlastních výrobků. Dozvíte se vše potřebné pro začátek – od přípravy materiálů až po jednotlivé druhy vazby, přičemž všechny kroky pracovního postupu jsou doprovázeny mnoha fotografiemi.

  • Materiál a jeho příprava
  • Pracovní postupy a techniky pletení
  • Projekty
  • Inspirace aneb co všechno lze vyrobit z novin?
Ukázky stran:Vydal CPress, doporučená cena 289 Kč

Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu http://knihy.cpress.cz/kosikareni-z-papiru.html.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.