CERMAT: Aktuální informace k vydávání vysvědčení

čtvrtek 6. září 2012 ·

V podzimním zkušebním období roku 2012 poskytne CERMAT dle platné legislativy řediteli školy vysvědčení o maturitní zkoušce do 3 dnů ode dne, kdy byly shromážděny všechny výsledky daného žáka. U písemných prací je shromážděním výsledků myšleno ohodnocení písemné práce hodnotitelem.


Konkrétní termíny zpřístupnění vysvědčení:

  • V případě žáků, kterým k úspěšnému složení maturitní zkoušky chybí pouze písemná práce, bude vysvědčení zpřístupněno řediteli školy nejpozději do 10. září.
  • V případě žáků, kteří konali pouze didaktické testy, bude vysvědčení zpřístupněno řediteli školy nejpozději do 11. září.
  • V případě ostatních žáků, kteří konají ústní zkoušky společné části nebo profilové zkoušky, bude vysvědčení zpřístupněno řediteli školy vždy do 3 dnů od předání výsledků ze školy za daného žáka.

Ředitel má dle platné legislativy povinnost předat vysvědčení žákovi do 3 dnů od jejich obdržení z CERMATu.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.