Setkání v rámci projektu GEBOL

pondělí 16. dubna 2012 ·

Mezinárodní setkání v rámci projektu GEBOL se uskutečnilo v prostorách PrimMat – SSŠP ve Frýdku – Místku ve dnech 12. – 13. 4. 2012. Zástupci partnerských organizací jednali o dalším postupu v projektu zaměřeném na spolupráci škol a podnikatelské sféry.Ve dnech 12.4. a 13.4. se na PrimMat – SSŠP uskutečnilo setkání partnerů v rámci projektu GEBOL. GEBOL (Get European Business OnLine) je projektem podpořeným NAEP v rámci přenosu inovací. Má dva hlavní cíle:

  • zvýšit počet malých podniků a živností, které mají udržovanou webovou prezentaci,
  • propagace evropského systému přenosu kreditů v odborném vzdělávání.

Projekt se prakticky realizuje při spolupráci drobných podnikatelů a žáků škol.

Přínosem pro podnikatele je webové prezentace, pro žáky možnost certifikátu dle evropského klasifikačního rámce a vyzkoušení svých dovedností v praxi.

V rámci schůzky došlo samozřejmě k projednání postupu práce na projektu, kontrole výstupů a publicity. Navíc došlo k setkání s žáky, kteří budou vytvářet stránky, učiteli kteří je budou vést a zároveň žáky certifikovat. Rovněž došlo k setkání se zástupci zaměstnavatelů - pracovníky Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje a předsedou UNIHOSTu.


0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.