28. 3.: Odborná diskuze k projektovému záměru Individuálního projektu národního OP VK – Češi Evropě – Postavení a historická úloha Čechů v rámci evropské integrace

pátek 9. března 2012 ·

Dne 28. března 2012 v zasedací místnosti C 081, MŠMT, Karmelitská 7, Praha 1 od 10:00 hod. do 13.00 hod. proběhne odborná diskuze k připravovanému projektu IPn „Češi Evropě“, který bude předložen v rámci plánované výzvy v oblasti podpory 4.1 OP VK.

Anotace projektu ve formátu PDF

Svoji účast potvrďte, prosím, nejpozději do 20. března 2012 na email: zdenka.vyletalova@msmt.cz.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.