Studio ČT24: Ministr školství Dobeš o čerpání dotací z EU

středa 4. ledna 2012 ·

Podívejte se na záznam pořadu Studio ČT24 ze dne 3. ledna 2012, kde najdete i přímý přenos z tiskové konference ministra školství k problematice auditu v Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Zeptali jsme se na konferenci na řadu detailů.

Odkaz na stránku záznamu

Tisková konference ministra Dobeše začíná od 24. minuty.


6 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
5. ledna 2012 v 11:21  

Čtěte: http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-proc-mame-problem-s-eurofondy-dy5-/p_politika.asp?c=A120103_105014_p_politika_wag

Čtěte: http://fragmenty.cz/iy099975.html

Anonymní řekl(a)...
5. ledna 2012 v 17:34  

Článek v Fragmenty.cz je hrubě zavádějící:

Josef Dobeš (od 13.7. 2010)
Miroslav Kopicová (8.5. 2009 - 13.7. 2010)
Ondřej Liška (4.12. 2007 - 8. 5. 2009)
Martin Bursík (2.11. 2007 – 4.12. 2007)
Dana Kuchtová (9.1. 2007 – 3.10. 2007)
Miroslava Kopicová (4.9. 2006 – 8.1. 2007)

Většina pochybení z auditu EK se odehrála za ministrování paní Kopicové.

Anonymní řekl(a)...
5. ledna 2012 v 20:17  

Pro Anonymní 5. ledna 2012 17:31

To vám řekla kdo, nebo jste na to přišel sám?

Největší zlo na našem školství napáchala Paroubkova vláda a zelení ministři.

"Většina pochybení z auditu EK se odehrála za ministrování paní Kopicové." Tak proč z toho všechny články zde publikované a citlivě vybrané panem Wagnerem přičítají panu Dobešovi?

Anonymní řekl(a)...
5. ledna 2012 v 21:07  

Stačí se podívat na dataci dokladů.

Dobeš může za nefunkčnost kontroly, takže to prasklo až při auditu.

Anonymní řekl(a)...
6. ledna 2012 v 0:16  

Přece nelze omlouvat pochybení současného ministra tím, že ti před ním také dělali chyby. Možná proto je životnost ministrů školství tak krátká a stejně jako předchůdci je nyní na čase, aby se odporoučel i pan Dobeš, protože je minimálně stejně neschopný jako mnoho před ním. Pochybil? Pochybyl, tak o čem je řeč? Takže školství bude pořád ve srabu, protože kdykoliv se tam dostane neschopný jeliman, tak se budeme uklidňovat tím, že jiní byli také neschopní????

Anonymní řekl(a)...
6. ledna 2012 v 0:27  

Omlouvám se, za hrubky, které jsem v předešlém komentáři v zápalu učinil. U slova pochybyl, mne zřejmě ovlivnilo toužebné přání, aby tam už pan Dobeš nebyl a má tam tedy být "i" stajně jako v slově debil... Nevím, proč jsem se nenechal spíše v daném kontextu ovlivnit tímto slovem. No a stejně tak srab je samozřejmě svrab, asi mě ovlivnilo to, že je pan ministr srab, protože kdyby nebyl, tak se k tomu postaví čelem a vyvodí z toho osobní důsledky a nebude to házet na jiné. No a kdyby tam byly ještě další hrubky, tak se omlouvám.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.