Přečtěte si: Evropská komise nebývale tvrdě zkritizovala Dobešovy projekty

neděle 29. ledna 2012 ·

Takhle ostrý dopis bez zdvořilostních frází posílají bruselští úředníci zřídka. Evropské komisi dochází trpělivost a ministrovi školství Josefu Dobešovi (VV) poslala další vytýkací dopis.

Z článku Evy Hofrichterové a Barbory Říhové v Lidovky.cz vybíráme:

„Návrhy na další projekty se objevují znenadání, bez předchozího odůvodnění. Většina z nich je zaměřena na tvorbu webových portálů za desítky nebo stovky milionů. Toto Komisi vede k vážným pochybnostem, zda je tu skutečně záměr dělat systematické změny, které jsou opravdu potřebné pro modernizaci českého vzdělávacího systému,“ napsal zástupce Evropské komise Aurelio Cecilio v dopise, který na ministerstvo došel v pátek a LN ho mají k dispozici.

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
30. ledna 2012 v 9:02  

Vidíte, já to říkal. Dobeš je ve světě známější než J.A. Komenský. Je to prostě nejhorší ministr školství po roce 1989.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.