Dopis Evropské komise ministerstvu školství ze dne 25. ledna 2012

neděle 29. ledna 2012 ·
7 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
29. ledna 2012 v 23:42  

To je naprosta katastrofa, podstatne horsi nez se snazili vyjadrovat do televize....

Anonymní řekl(a)...
29. ledna 2012 v 23:47  

Tak drsny dopis komise jsem jeste nevidela ! Nejhorsi je to, ze kritizuji hlavne ten systm pripravy, nejenom ty dva jednotlive projekty.

Anonymní řekl(a)...
30. ledna 2012 v 6:16  

Anglicky tolik nezvládnu, pomohl mi překladač.
Soudím, že komise je patrně složena z členů opozice :-) a možná je v ní i pan Rychlík /třeba/ a jiní, kteří soustavně kritizují práci našeho ministrissima.
Teď by měl následovat obvyklý comment anonyma, který občas důrazně vyžaduje mazání příspěvků pana Rychlíka a útočí proti panu Wagnerovi kvůli obsahu některých příspěvků.
Tak pane anonyme, teď pište!
Protestujte proti zveřejňování tak nevhodného textu na ČŠ!
Díkybohu, že komise má zdravý rozum. Ten mám taky /uvidím, jak budu na tom v červnu..../, i když si někdy připadám mezi lidmi, kteří jsou svázáni strachem, místy raritně.
Přitom se všechny seky - nejen ve školství - týkají nás všech. Chce to nevidět jen školství, vše je propojeno, jdeme blbým směrem, poplach!

Anonymní řekl(a)...
30. ledna 2012 v 8:06  

"jdeme blbým směrem..."

Dost možná, že blbým směrem jdeme, ale on už nás někdo ze současných či budoucích politiků o správném směru našeho putování včas poinformuje. Sevřená formace se lehce odchýlí od současného "blebého směru" doleva a pak zase doprava, pak chvilku rovně a budeme (ono se to dokonce i rýmuje) tam, kde jsme dnes.

Anonymní řekl(a)...
30. ledna 2012 v 8:45  

8:06:
Ano, je to pravděpodobné. V tom případě zbývá pouze beznaděj.
Jen přemýšlím "jako pedagog", jak by bylo možné poradit a poskytnout pomoc žákům v beznadějných situacích.
Napadá mě hodně "pouček" i rad. Možná by se mezi takovými radami našlo něco i pro tuto beznadějnou situaci.

Anonymní řekl(a)...
30. ledna 2012 v 9:09  

Konkrétní čin ( či nečin ), konkrétní odpovědnost, konkrétní potrestání, konkrétní vězení. Podotýkám, že těch odpovědných může být víc. Jsou to nejen předchůdci toho nejlepšího ministra, ale i někteří jeho souputníci ve vládě. Když vidím, že je jeden neschopný, tak ho bleskově odvolám. Ono opravdu nelze čekat ! Leda že by ohledně OP VK bylo již 5 minut po dvanácté.

Anonymní řekl(a)...
30. ledna 2012 v 10:40  

Zdá se neodvratně, že schopní lidé d o š l i ! Nejsou na skladě, nevyrábějí se, zastaralý výrobek.
Pomoz nám Pánbů.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.