Přečtěte si: Další Dobešův problém: Chybný tendr na kontrolu peněz

pátek 27. ledna 2012 ·

Ministerstvo školství porušilo zákon při výběru firmy, která měla vypracovat plán na kontrolu jednoho z programů, jejichž prostřednictvím tečou do Česka peníze z evropských fondů.

Z článku Tomáše Fránka v Aktuálně.cz vybíráme:

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže proto zrušil tendr týkající se programu Výzkum a vývoj pro inovace. Ministerstvo musí navíc zaplatit třicet tisíc korun za náklady řízení.(...)


Úřad skutečně zjistil porušení zákona. Ministerští úředníci špatně hodnotili nabídky a nedodrželi všechny podmínky, které nařizuje zákon. Nabídka, kterou vybrali, nemusela být nejvýhodnější. „Takový postup mohl podstatně ovlivnit výběr dodavatele," rozhodl antimonopolní úřad.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.