Poděkování za podporu výzvy Na podporu Metodického portálu RVP.cz

pátek 9. prosince 2011 ·


Přátelé, kolegové a příznivci Metodického portálu RVP.CZ, pod naší výzvou Na podporu Metodického portálu se sešlo báječných 443 podpisů. Vážíme si jednoho každého signatáře, ať už se jedná o učitelku/učitele, speciální pedagožku/pedagoga, ředitelku/ředitele, zástupkyni/zástupce, lektorku/lektora nebo další osoby z široké pedagogické veřejnosti třeba až ze Slovenské republiky. Vy všichni jste věnovali svůj čas dobré věci – snaze podpořit další rozvoj Metodického portálu RVP.CZ.


V tuto chvíli jsme uzavřeli podpisovou listinu a spolu s textem výzvy ji zašleme na MŠMT. Věříme, že naše snažení nebylo marné a že Metodický portál RVP.CZ bude fungovat v nezměněné podobě a že se bude také vyvíjet takovým směrem, aby sloužil široké pedagogické veřejnosti jako doposud.

V Plané nad Lužnicí 8. prosince 2011.

Za iniciátory výzvy Na podporu Metodického portálu RVP.CZ Mgr. Bohuslav Hora,
zástupce ředitele, Základní škola Planá nad Lužnicí, okres Tábor.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.