CERMAT: Seminář vysokých škol k nové maturitě

středa 5. října 2011 ·

Dne 27. září 2011 se v prostorách Masarykovy koleje ČVUT uskutečnil seminář "Spolupráce vysokých škol na standardech středoškolského vzdělávání", jehož spolupořadatelem bylo Vysoké učení technické v Brně, Západočeská univerzita v Plzni, Ostravská univerzita v Ostravě a Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání.

Vedle zmiňovaných institucí se semináře účastnili představitelé 10 veřejných vysokých škol, zástupci MŠMT Skupiny II všeobecného, odborného a dalšího vzdělávání a Skupiny III pro výzkum a vysoké školství, dále zástupce Akademie věd ČR a zástupce Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu PČR.

Závěry semináře ve formátu PDF.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.