Začátek školního roku 2011/2012

pátek 19. srpna 2011 ·

Základní informace o odhadovaných celkových počtech žáků včetně nově přijatých na základní školy, o počtech žáků, nově přijatých a absolventů středních škol a konzervatoří a o přihlášených a přijatých uchazečích do 1. ročníku středních škol a konzervatoří ve školním roce 2011/2012. Údaje jsou za denní formu vzdělávání a bez oborů nástavbového a zkráceného studia.

Dokument ke stažení (302 kB PDF)

Příloha ke stažení (279kB XLS)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.