Přečtěte si: Doplatek nákladů za státní maturity jsme připraveni vymáhat soudně, vzkázal senátor za ČSSD Chládek

sobota 9. července 2011 ·

Středočeský kraj se obrátí na soud v případě, že ministerstvo školství nevyslyší požadavek krajů na proplacení částky ve výši 35 milionů korun, o kterou se zvýšily skutečné náklady na zajištění státních maturit. V sobotu to uvedl senátor za ČSSD a náměstek středočeského hejtmana Marcel Chládek.

Z článku Veroniky Žižlavské v MEDIAFAX.cz vybíráme:

"Středočeský kraj již v minulosti vyčíslil přesné náklady a na tuto částku poslal na adresu ministerstva fakturu k proplacení. Jednalo se o téměř 2,7 milionu korun. Termín splatnosti faktury přitom už vypršel. Kraj je tedy rozhodnut uvedenou částku vymáhat soudní cestou," nechal se slyšet Chládek.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.