Informace o termínu konání písemných zkoušek společné části v podzimním zkušebním období 2011

pátek 1. července 2011 ·

Ministerstvo svým rozhodnutím zahájit zkoušky v co možná nejbližším termínu vychází vstříc žákům, kteří po absolvování řádných, opravných či náhradních zkoušek v podzimním zkušebním období hodlají zahájit vysokoškolské studium, resp. studium na vyšší odborné škole. Předpokládaný termín, kdy žáci úspěšně vykonavší písemné zkoušky obdrží maturitní vysvědčení a protokol o výsledcích společné části maturitní zkoušky, je 26. září.Žáci, kteří v podzimním zkušebním období konají a úspěšně vykonají pouze opravné či náhradní ústní zkoušky nebo profilové zkoušky, obdrží vysvědčení do pěti dnů poté, kdy škola předá výsledky těchto zkoušek do centrálního informačního systému Centra.

Pozvánky ke konání řádných, opravných a náhradních písemných zkoušek společné části maturitní zkoušky obdrží žáci od svých kmenových škol v druhé polovině měsíce srpna. Školy budou mít tyto pozvánky k dispozici nejpozději 15. srpna t.r.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.