Přečtěte si: České školství je přece pašák!

čtvrtek 9. června 2011 ·

Kvůli maturitě by se ani nemuselo chodit do školy.

Z článku Miloše Dokulila v Britských listech vybíráme:

Je také možná nasnadě otázka, koho vlastně měly ty „jednotné maturity“ prověřit. Ty školy, které působí jako veřejnoprávní instituce, mají nemalou a mnohaletou praxi s těmi maturitami. Samozřejmě že nejsou všech ny školy tohoto typu na přesně stejné úrovni. Pokud ale podle svého „nejlepšího vědomí a svědomí“ z předchozích let by postupovaly i letos, asi by neklesly ty školy s úrovní požadavků o několik ročníků níž, než by běžně odpovídalo „maturitě“!

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.