Fulbrightova komise mění finanční podmínky studentského stipendia

pátek 24. června 2011 ·

Fulbrightova komise mění finanční podmínky podpory v rámci Fulbrightova stipendia pro postgraduální studium. I nadále bude program po dobu jednoho akademického roku všem úspěšným žadatelům hradit plně životní náklady pobytu v USA, pojištění a zpáteční letenku. V kategorii "degree", tedy u těch, kteří chtějí v USA získat titul, bude maximální přípěvek na školné 15 tisíc USD. U kategorií "non-degree" již Fulbrightova komise nebude školné a poplatky hradit vůbec. Stejné omezení se týká také případných poplatků, jež si některé americké školy účtují u kategorie "visiting student researcher".Nové nastavení programu je platné od akademického roku 2012-13, týká se proto již uchazečů, kteří si podávají přihlášku k letošní uzávěrce 1. září 2011.

Více informací zde:

http://www.fulbright.cz/stipendium-pro-postgradualni-studium

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.