E-kniha pro vás: Kurikulární reforma na gymnáziích: případové studie tvorby kurikula

pátek 24. června 2011 ·

VÚP vydal další publikaci, kterou je výzkumná zpráva Kurikulární reforma na gymnáziích – případové studie tvorby kurikula. Shrnuje výsledky 3. etapy výzkumu Kvalitní škola, který realizuje VÚP v rámci projektu KURIKULUM G. Na jejím vytvořen
í se autorsky podílel výzkumný tým, vedený doc. Tomášem Janíkem, a také řada spolupracovníků z VÚP.
Publikace ke stažení ve formátu PDF

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.