7. 6.: Přednáška Kult efektivnosti a úpadek školního vzdělávání

sobota 4. června 2011 ·

Iniciativa ProAlt ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze zve na přednášku prof. Stanislava Štecha. Přednáška bude spojená s besedou.Kdy: 7.6.2011 19:00 hodin
Kde: Ústřední knihovna MALÝ SÁL, Mariánské náměstí, Praha
Organizace: Ekumenická akademie Praha

Prof. Stanislav Štech vystudoval psychologii na FF UK v Praze. Věnuje se dlouhodobě oblasti pedagogické psychologie s důrazem na školní socializaci, vztah žáků k poznání a učení, komunikaci mezi žáky, učiteli a rodiči. Věnuje se rovněž psychologii učitelské profese. Je členem řady domácích i mezinárodních asociací, vědeckých rad, redakčních rad časopisů doma i v zahraničí, zejména v oblasti pedagogické a školní psychologie. Kromě vědecké, publikační a pedagogické činnosti pracuje i v akademických orgánech, v současné době zastává funkci prorektora pro rozvoj UK.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.