Ptable: periodická tabulka online

pondělí 9. května 2011 ·

 Online služeb nabízejících periodickou tabulku pro výuku je celá řada, Ptable patří k nejlepším.

Lokalizovaná periodická tabulka Ptable je interaktivní a nejlépe funguje na displayích s rozlišením alespoň 1280 pixelů na šířku, ale na užších se zmenší. Po najetí na jednotlivé prvky se zobrazují uprostřed nahoře základní informace:
K dispozici jsou ale další záložky, Vlastnosti informuje o fyzikálních vlastnostech:Orbitaly jsou na další záložce:A čtvrté pak jsou informace o izotopech:Ke stažení je i základní tabulka ve formátu PNG.

1 komentářů:

Periodická tabulka řekl(a)...
26. dubna 2012 v 15:07  

Tabulka zajímavá, ale zbytečná, protože nepřináší nic nového, vše je přebíráno z Wiki.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.