Praktické kurzy Otevřené vědy pro pedagogy

úterý 31. května 2011 ·

Akademie věd ČR zve učitele biologie, chemie a fyziky středních škol na Praktické kurzy Otevřené vědy pro pedagogy.Kurzy se konají v následujících termínech: kurz biologie 31. 7. – 5. 8. 2011, kurz chemie 7. 8. – 12. 8. 2011 a kurz fyziky 14. – 19. 8. 2011.


Cílem jednotlivých kurzů je seznámit účastníky s novinkami v oboru a naučit je novým laboratorním pokusům, které pak mohou využít při výuce, a tak ji učinit pro studenty mnohem zajímavější a názornější.

Pro účastníky jsou v jednotlivých kurzech připraveny zajímavé dopolední přednášky, odpolední praktické bloky nejen v laboratořích (spolupráci přislíbila SOŠ a SOU Třešť), setkání s významnou osobností v oboru či tematická exkurze. Na letošní kurzy se mohou hlásit aktivní učitelé působící na gymnáziích, SOŠ a SOU s aprobací v předmětech chemie, biologie a fyzika z celé České republiky.

Místo konání:  Zámecký hotel Třešť, Dr. Richtra 234, 589 01 Třešť (cca 19 km od Jihlavy). Účast na kurzech je zdarma. Jednotlivé kurzy mají kapacitu 25 účastníků, je možné se přihlásit pouze na kompletní týdenní program biologie, chemie či fyziky.

Jednotlivé Kurzy jsou akreditovány v systému DVPP Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy pod Č.j.: 11957/2011-25-291. Po úspěšném absolvování obdrží účastník Osvědčení o absolvování cyklu přednášek a seminářů. Zájemce prosíme o vyplnění přihlašovacího formuláře zde a jeho odeslání na emailovou adresu pospisilova@ssc.cas.cz.

Přihlášky přijímáme do pondělí 20. 6. 2011, nebo do naplnění max. kapacity kurzu.

Soubory ke stažení
msword Přihláška Otevřená věda pedagogům
pdf Pozvánka Praktické kurzy Otevřená věda 

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.