Reakce MŠMT na petici za sjednocení tabulek pro pedagogické pracovníky

pátek 18. března 2011 ·

Současná situace je dána nařízením Vlády ČR a schválením rozpočtového opatření Poslaneckou sněmovnou Parlamentu ČR. V této chvíli řešíme financování regionálního školství pro rok 2012, kde hodláme tyto disproporce narovnat.


Připravujeme novelu zákona o pedagogických pracovnících, kde bude definována prostupnost pedagogů, kterou odboráři a pedagogičtí pracovníci chtěli prosadit už v minulých letech. Musíme udělat všechno proto, abychom obecně kvalifikované pedagogy (a to nejen vysokoškolsky) udrželi ve školství co nejdéle.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.