Program MŠMT na podporu integrace romské komunity v roce 2011

čtvrtek 17. března 2011 ·

MŠMT vyhlašuje v souladu s nařízením vlády č. 98/2002 Sb. dotační výběrové řízení na projekty zaměřené na podporu integrace romské komunity.III.vyhlaseni dotacniho programu2011.doc
Příloha č. 1 Vyúčtování účelové dotace.doc
Příloha č. 2 Tisková zpráva.doc

1 komentářů:

Luděk Blaha řekl(a)...
17. března 2011 v 22:31  

To je jako bojovat s lidskou blbostí:
vyhrát se zřejmě nepodaří, ale pořád se to musí zkoušet.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.