23. - 27. 5.: Princezna ze mlejna

neděle 20. března 2011 ·

Pohádková akce pro děti z mateřských a základních škol.Starý  pan král je tak trochu popleta a jeho jediná  dcera Rozárka se mu zatoulala v  zahradách, kde bydlí čert, vodník, čarodějnice, vysloužilý voják ale i pantáta mlynář. Splníte-li 3 velmi těžké úkoly, vysvobodíte princeznu a od pana krále dostanete pytel plný dukátů.

Akce pro děti z mateřských a základních škol od 4-8 let. Přijďte si s námi zahrát hru do velmi pěkného prostředí rozkvetlé zahrady na hradě v Červeném Újezdě u Unhoště. Zahrada je vlastně arboretum a skanzen lidových staveb současně. Proto naše pohádka bude působivá a velmi uvěřitelná. Zapojíme děti do děje a uděláme z nich chytré a statečné prince. Za odvahu bude každé dítě odměněno pamětním dukátem a váčkem na penízek.

Hrad je velmi dobře dostupný autobusem č.307 z Prahy stanice metra Zličín, stejně jako z Unhoště nebo Kladna.

Vstupné  pro dítě činí 100,-. V ceně je zahrnuta prohlídka zahrady, arboreta a skanzenu lidových staveb, hra pro děti o Princezně ze mlejna a památeční dukát ve váčku. Na tuto akci je nutné se předem objednat na e-mail: radost.skoly@volny.cz nebo tel.: 737279956

Samozřejmě,  že hrad i muzeum můžete navštívit mimo tento termín. Podrobnosti o hradě, akci pro děti i dalších kulturních akcích naleznete na adrese: http://cervenyujezd.xf.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.