11. - 15. 4.: Zbraně v průběhu staletí

sobota 19. března 2011 ·

Program pro žáky základních škol na hradě Červený Újezd u Unhoště.

V atraktivním prostředí hradní zbrojnice jsme pro vás připravili populární přednášku o vývoji zbraní, vojenství a taktiky na pozadí rozvoje společnosti, měst, technického pokroku,…

Přednáška trvá 30 min. a operativně jí přizpůsobíme věku posluchačů, tak aby pro ně byla dostatečně zábavná  i poučná. Součástí přednášky na závěr budou i praktické  ukázky střelby z palných zbraní a návštěva staré kovárny.

Nabízíme vám tento program ve dvou variantách.

  • přednáška o zbraních ve zbrojnici + návštěva hradního muzea. Doba trvání celkem cca 1,5 hod., cena 110,-/žáka
  • přednáška o zbraních ve zbrojnici + návštěva hradního arboreta se skanzenem lidových staveb. Doba trvání celkem cca 1,5 hod., cena 80,-/žáka

Hrad Červený  Újezd je velmi dobře dostupný z  Prahy stanice metra Zličín linkovým autobusem č.307. Za půl hodiny jste na hradě.

Podrobnosti naleznete na adrese: http://cervenyujezd.xf.cz nebo na tel.: 737279956

Školní třídy je nutné předem ohlásit na tel: 737279956, nebo na e-mail: radost.skoly@volny.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.