MŠMT: Vyjádření k Ladislavu Bátorovi

úterý 22. února 2011 ·

Informace médií o tom, že na místo náměstka ministra školství Josefa Dobeše nastoupí od 1. března Ladislav Bátora, jsou pouze spekulativní. Je pravda, že ministr chystá ve svém nejbližším okolí personální změny.

Koho se konkrétně týkají a kdo nový by měl na ministerstvo nastoupit, však nelze v tuto chvíli zveřejnit, protože zatím nepadlo konečné rozhodnutí. Ministr Dobeš bude personální změny konzultovat s premiérem a se svými koaličními partnery. Teprve potom oznámí výsledky veřejnosti.

Poznámka redakce:


Podle zdroje z MŠMT, který nechce být jmenován, má být odvolána náměstkyně ministra a státní tajemnice Eva Bartoňová.

2 komentářů:

Simona CARCY řekl(a)...
22. února 2011 v 20:15  

Dementi TASSu bývalo vždy informačně hodnotnější než zpráva TASSu. Bravo, holky véčkový!

Anonymní řekl(a)...
23. února 2011 v 10:34  

Zpráva "za všechny peníze". Vzhledem k počtu zaměstnanců tiskového oddělení a předpokládané doby, po kterou na tomto výpotku pracovali, je možno každé slovo vyvážit nejen zlatem, ale i kterýmkoli dražším kovem.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.