Přečtěte si: Zvláštní školy zmizely, problém však zůstává

úterý 18. ledna 2011 ·

Český rozhlas 6 se v pořadu Studio STOP 12. ledna věnoval existenci dřívějších zvláštních škol, které jsme zdědili ještě z dob komunistického režimu, ale ani 20 let po revoluci jsme s nimi nedokázali provést razantní změnu.

Jarmila Balážová zpovídala Evu Brychnáčovou, která externě spolupracuje s ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Michaelu Marxovou-Tominovou, stínovou ministryni pro oblast lidských práv z ČSSD, a sociologa Ivana Gabala.

Textový přepis pořadu

Záznam pořadu

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
18. ledna 2011 v 21:10  

Taková kacířská otázka pro fanatické přivržence multikultury. Zvládnou žáci s IQ 70 - 80 současné výstupy z RVP-ŠVP ? Co pak s těmi co propadnou z několika předmětů několik let po sobě ?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.