E-kniha pro vás: Tvorba webových stránek

středa 8. prosince 2010 ·

Příručku napsal v roce 2005 Jan Chromý z Katedry marketingu Vysoké školy hotelové v Praze 8.
Připomínáme v této souvislosti nabídku našeho mateřského nakladatelství Computer Press k tomuto tématu.

4 komentářů:

Pavel Laskavec řekl(a)...
8. prosince 2010 v 8:40  

Jak můžeme chtít po studentech kvalitní práce, když oficiálně jsme schopni vydat a zaplatit "toto"?
Toto je velmi špatná publikace.

Luděk Blaha řekl(a)...
8. prosince 2010 v 9:56  

Toto je velmi špatná publikace.

V čem, pane Laskavče, a proč?
Prosím a děkuji.

Anonymní řekl(a)...
8. prosince 2010 v 10:23  

Připojuji se ke komentáři pana Laskavce.
Nechci nijak hanět cizí práci, která mohla být vykonána s dobrým úmyslem, ale toto mě dostalo. Nešikovná stylistika, vyložené chyby z nedbalosti nebo prohřešky proti elementárním zásadám HTML, které se objevují přímo v ilustrativních příkladech - to je první, co mi padlo do oka, ale zdaleka nejvíc mi vadí možný dopad na případné začátečníky... Proč se to tady vůbec objevilo? Publikace byla špatná už v době, kdy byla vydána, dnes působí směšně - až na to, že kdo ji vezme vážně a začne se podle ní učit, bude mít později co dělat, aby to zase dostal z hlavy pryč.
Velmi nebezpečné čtení..
Zdeněk

Anonymní řekl(a)...
8. prosince 2010 v 20:49  

Spousta chyb a prohřešků ...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.