web2.0calc: vložte si vědeckou kalkulačku na vaši webovou stránku

úterý 30. listopadu 2010 ·

Na webové stránky můžeme vkládat nejrůznější užitečné nástroje od řady tvůrců, vyzkoušejte si například vědeckou kalkulačku!
Web 2.0 scientific calculator

1 komentářů:

peekaa řekl(a)...
30. listopadu 2010 v 7:47  

kdyby tak byla online kalkulačka na vážený průměr.... Jednoduchá, pro učitele, na rychlý výpočet, bez nutnosti znalosti vzorců a matematických zásad.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.