Pedagogický počin roku 2010

pondělí 15. listopadu 2010 ·

Vzdělávací portál UČENÍ ON-LINE obdržel pochvalu od Mensy a Centra nadání. Zakladatel Robert Neubert obdržel CERTIFIKÁT – Pedagogický počin roku 2010 za portál UČENÍ ONLINE.


Učení online je portál na bázi výměny informací mezi dětmi-učiteli-rodiči. Funguje tak, že do označené schránky může kdokoliv zaslat příspěvek, tj. dokument, hru, audio, video, radu, týkající se libovolného předmětu základní školy a za to jsou mu připsány kredity na jeho konto , na základě kterých si může stahovat příspěvky ostatních . Tím se automaticky množí obsah portálu a vzniká základní zdroj učebních podkladů. Nadstavbou portálu jsou služby jako VIDEOpřednášky, inteligentní software ÚKOLY, jež poskytuje školám komunikaci po INTRAnetu, zasílání elektronických úkolů, on-line testy nebo motivační systém. To vše je školám poskytováno ZDARMA.

Nově se na portálu v příštím roce připravuje revoluční aplikace iBoards, která pracuje na principu sociální sítě s výukovým charakterem. Ta by měla změnit pohled na dosavadní způsob výuky a ulehčit žákům i učitelům synchronizaci zdrojových informací mezi jednotlivými školami.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.