CERMAT: Přihlašování k maturitní zkoušce 2011

středa 3. listopadu 2010 ·

1. 11. 2010 začalo dle maturitní vyhlášky přihlašování k maturitní zkoušce 2011. Vedení škol obdržela informační e-maily se sadou  materiálů.

Všechny materiály jsou ke stažení ve formátu PDF:

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
5. listopadu 2010 12:09  

K čemu je školám Průvodce přihlašování, který neplatí už v okamžiku, kdy ho dostaneme? Už na 3. stránce nezbývá než volat Cermat na pomoc: odpovědnou osobu nelze vybrat, v nabídce není a musí ji zadat Cermat sám. U profilové zkoušky nelze určit, zda je povinná nebo nepovinná. A to jsem teprve na 4. straně... To, že jsme nedostali slibované brožurky pro žáky, je nakonec možná lepší.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.