2. 12.: veřejná debata Česká škola – jen pro zdravé a bílé?

neděle 28. listopadu 2010 ·

Panelové diskuse se zúčastní Pavla Baxová (ředitelka o.s. Rytmus), Roman Stružinský (ředitel Speciální základní a mateřské školy v Děčíně), Jana Matoušová (ředitelka ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha), Jiří Pilař (předseda Asociace speciálních pedagogů) a Zdeněk Svoboda (ředitel bílinské pobočky společnosti Člověk v tísni). Moderátorkou večera bude Hana Čápová z týdeníku Respekt.


2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
29. listopadu 2010 v 6:19  

Z dobře informovaných kruhů se dozvídáme o dalším z projevů pokračující demokratizace ve školství.
Pan doktor Jiří Pilař jako předseda Asociace speciálních pedagogů byl po jednání asociace v České Budějovicích a vydání komuniké k současnému stavu speciálního školství propuštěn na hodinu z pražského magistrátu přímo primátorem MUDr. Bémem, a to na základě přímé intervence náměstkyně primátora pro oblast školství ing. Kousalíkovou.

Anonymní řekl(a)...
2. prosince 2010 v 23:39  

Neni ho žádná škoda!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.