Vyšlo 11. číslo Otevřeného zpravodaje MŠMT

pátek 8. října 2010 ·

Jeho hlavním tématem je představení nového ministra školství, mládeže a tělovýchovy Josefa Dobeše a plánovaných kroků ve školním roce 2010/2011. Dále v něm jsou představeny nové doplňující vzdělávací obory pro základní vzdělávání ve školním roce 2010/2011, novinky z oblasti sportu a v neposlední řadě přináší i rozhovor s 1. náměstkem ministra Kryštofem Hajnem.

Ke stažení: MSMT_Zpravodaj_9_10_fin.pdf Otevřený ZPRAVODAJ MŠMT č.11 (1,62 MB)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.