MŠMT: Spoty ke státní maturitě s ministrem Josefem Dobešem, fotbalistou Václavem Kadlecem a zpěvačkou Terezou Vágnerovou

úterý 5. října 2010 ·11 komentářů:

krtek řekl(a)...
5. října 2010 v 17:11  

Boha jeho.
Autorský honorář Kadlece a Vágnerové. Náklady na propagaci.
A písemné práce bude opravovat jeden, aby se ušetřilo.
Jak prosté, milý Watsone!
Díky za informaci, Česká školo!

Anonymní řekl(a)...
5. října 2010 v 17:36  

Opravdu nevím, co k tomu říci. Již vím, které strany mi lžou více než ex Paroubek !

Anonymní řekl(a)...
5. října 2010 v 18:22  

Ministře psychologu Dobeši, Vám už fakt jebe. Vít Tomis

Anonymní řekl(a)...
5. října 2010 v 20:27  

Musel jsem to studentům poslat přes facebook, moje motivace není dostačující, děkuji, ještě, že jste to dokázali za mě, pohunka zadavatele

Luděk Blaha řekl(a)...
5. října 2010 v 22:37  

Už nějakou dobu si ty spoty pouštím pořád dokola a při vší snaze jsem nenašel nic, čím by se daly, jen tak pro vlastní rozptýlení, zesměšnit.
To prostě víc nejde.

Anonymní řekl(a)...
5. října 2010 v 23:22  

Grrr....se mi snad zdá...

Anonymní řekl(a)...
5. října 2010 v 23:52  

Nezdá nezdá pane, to je pravda, i ta tisková konference ty plky o ničem, to je taky celý pravda, ne opravdu není aprýl, ani nespíte, jste vzhůru, jako já a nemůžete z toho usnout, protože se nemůžete dočkat až to zítra pustíte kolegům ve sborovně na poradě právě v době, kdy jim bude ředitel oznamovat snížení platů.....

poste.restante řekl(a)...
6. října 2010 v 9:35  

K tomuhle se asi opravdu vážně už nedá nic dodat. :-(
Tedy pokud nechce člověk riskovat soudní stíhání pro urážku na cti...

Vít Pátek řekl(a)...
6. října 2010 v 10:21  

Proč jen se mi pořád vybavuje ta slavná povídka Kurta Vonneguta o tom, jak si v USA zvolili za prezidenta šimpanze (myslím, že se to jmenovalo Sláva šéfovi)...?
To přece nemůže mít žádnou souvislost s námi, vždyť my tu máme parlament a vládu a ne prezidentský systém...

Anonymní řekl(a)...
6. října 2010 v 10:30  

.....tak u maturity Kadlece bych chtěl sedět, přečíst si písemku, mrknout na didaktické testy....

Anonymní řekl(a)...
7. října 2010 v 17:44  

V Praze proběhl jistý protest proti nepřipravenosti státní maturity, marně jsem hledal na TV NOVA,PRIMA,ČT1,ČT2 aspoň zmínku. Cenzura současné vlády je opravdu dokonalá, děkuji. Je to lepší, než za Františka Josefa I. Nevím, co tímto chce státní garnitura dokázat ? Snad jen demontáž demokracie. Za chvíli to zřejmě potká i Českou školu ( to by opravdu byla škoda ) a další nezávislé sdělovací prostředky - Blesk, Právo.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.