5. 11.: seminář Migrace a emigrace

čtvrtek 21. října 2010 ·

Zveme vás na další vzdělávací seminář, který se uskuteční v pátek 5. 11. 2010 od 9 hod. v budově Ústavu pro studium totalitních režimů. Náplní semináře bude přiblížit fenomén migrací ve 2. polovině 20. století. Pozornost bude zaměřena zejména na osudy romské populace, zmíněn bude ale i problém odsunu Němců z Československa po druhé světové válce. Seminář je pořádán ve spolupráci s Muzeem romské kultury.

Své přihlášky zasílejte prosím na emailovou adresu: bara.kopecka@ustrcr.cz případně se můžete přihlásit na tel. 221 008 396.

Harmonogram a sylaby vzdělávacích seminářů ÚSTR si můžete prohlédnout na našich webových stránkách: http://www.ustrcr.cz/cs/vzdelavani.

Seminář byl akreditován MŠMT více na http://dvpp.msmt.cz/advpp/vybdvpp.asp.

V rámci semináře je možné absolvovat prohlídku archivu (pouze v případě předem ohlášeného zájmu).

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.