Informační centra pro mládež v ČR vyhlašují soutěž

úterý 30. března 2010 ·

Národní informační centrum pro mládež spolu s Informačními centry pro mládež v ČR vyhlašují na oslavu Evropského dne informací pro mládež výtvarnou soutěž o nejlepší plakát vytvořený na téma inspirované libovolnou oblastí, jíž se zabývá informační web www.icm.cz.

Do soutěže se mohou přihlásit mladí lidé od 13 do 26 let. Podmínkou je vytvořit plakát, který pak ve formátu pdf či tiff odešlou mailem na adresu: info@nicm.cz spolu s odpovědí na otázku, kterou najdou na webu www.icm.cz. To vše do 13. 4. 2010.

Vítěz vyhraje certifikát v hodnotě 7900,- Kč, který lze směnit za dvě zpáteční jízdenky na luxusní autobusové linky STUDENT AGENCY express do Evropy, s nástupem a výstupem v Praze, (výběr z destinací Francie, Itálie, Švédsko, Norsko, Dánsko).

Bližší pravidla si přečtěte na www.icm.cz nebo ve svém lokálním ICM.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.