CERMAT: Informační balíček pro studenty

úterý 30. června 2009 ·

Během setkání s příznivci a odpůrci odkladu nové maturity, které proběhlo 19. 6. 2009, nabídla ministryně školství, mládeže a tělovýchovy, Miroslava Kopicová, sestavení zvláštního informačního balíčku o maturitě. Dnes byl balíček doručen žákům, kteří se setkání zúčastnili. Informace v balíčku obsažené mohou žáci najít na tomto webu již od jeho spuštění v říjnu 2008, a to v sekci jim určené (Žáci a rodiče).

Ke stažení:

Informační balíček pro žáky

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
1. července 2009 v 6:37  

Je to více než tristní, že paní ministryně kopíruje ze stránek nové maturity...Takový balíček by vytvořil každý, kdo umí číst a psát. Nic nového určitě nepřinesl...

Anonymní řekl(a)...
1. července 2009 v 12:57  

No upřímně bych řekl, že o to šlo. Upozornit na to, že žádné nové informace nejsou. Jen je důležité je číst!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.