Jan Trojan: Přijímačky? Zatím jenom chaos

sobota 2. května 2009 ·

„Současná podoba přijímaček je to nejhorší, nejdražší a nejméně přehledné řešení, jaké jsem za třicet devět let své učitelské praxe zažil. Podle informací, které mám, se na letos zavedeném systému nebude ani příští rok nic měnit,“ rozhořčil se Milan Jirsák, ředitel Střední zdravotnické školy a Obchodní akademie v Rumburku. Výtek má celou řadu a ostatní ředitelé škol jsou na tom stejně.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.